Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Theory
Disclaimers
Theory
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
CATS
(view source)
Revision as of 22:41, 27 January 2014
116 bytes added
,
22:41, 27 January 2014
→Spring 2014
Line 16:
Line 16:
|-
|-
| Feb 21|| 1:00-2:00 PM|| CSIC3120|| [http://www.cs.umd.edu/~khani/ Reza Khani]|| TBA
| Feb 21|| 1:00-2:00 PM|| CSIC3120|| [http://www.cs.umd.edu/~khani/ Reza Khani]|| TBA
+
|-
+
| Mar 14|| 1:00-2:00 PM|| CSIC3120|| [http://www.cs.umd.edu/~kasarpa/Welcome.html Kanthi Kiran Sarpatwar]|| TBA
|-
|-
| Mar 28|| 1:00-2:00 PM|| CSIC3120|| Anshul Sawant|| TBA
| Mar 28|| 1:00-2:00 PM|| CSIC3120|| Anshul Sawant|| TBA
Hmahini
Bureaucrats
, editor,
Administrators
373
edits